Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 24 września 2012

OgłoszeniaOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
 (23.09.2012r.)  
1.     Kto z nas jest większy, kto ważniejszy? A co powiedział Chrystus: „Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich”. To jedna z tych ważnych odpowiedzi, którą daje się życiem, codziennymi wyborami.
2.     Msza Św. z okazji I rocznicy przeniesienia Cząstki Ciała Pańskiego do kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Kolegiacie Sokólskiej będzie odprawiona w niedzielę, 30 września                   o godz. 12.00 w kościele Św. Antoniego w Sokółce przez            Ks. Abpa E. Ozorowskiego.
3.     W ubiegłą niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 10600 zł.
4.     W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
·        we wtorek, 25 września – błogosławiony Władysław z Gielniowa, zakonnik bernardyński, odznaczający się szczególnym nabożeństwem do Męki Pańskiej.
·        w czwartek, 27 września – święty Wincenty á Paulo, prezbiter, „duszpasterz galerników”, założyciel Zgromadzenia Księży Misjonarzy – lazarystów i Sióstr Miłosierdzia – szarytek.
·        w piątek, 28 września – święty Wacław, patron Czech, książę czeski, który w X wieku zginął za wiarę w Chrystusa z rąk swego brata, poganina.
·        w sobotę, 29 września – święci Archaniołowie: Michał, Gabriel      i Rafał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz