Łączna liczba wyświetleń

sobota, 13 lipca 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
(30.06.2013r.)
1.     Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
2.     W środę, 3 lipca, obchodzimy święto kolejnego Apostoła, Świętego Tomasza, który pokonał niemoc własnej wiary i jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską.
3.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
4.     W sobotę, 6 lipca, w liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy również tych, którzy starają się pomagać duchowo wszystkim chorym, cierpiącym i seniorom z naszej wspólnoty parafialnej. Tego dnia odbędzie się piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu. Pielgrzymka wyruszy spod Katedry o godz. 8.00
5.     Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich z naszej parafii złożyła ofiarę w wysokości 500 zł. na budowę Kościoła. Bóg zapłać za ten dar.
6.     Dziękujemy naszym parafiankom za umycie okien i sprzątanie kaplicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz