Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 29 września 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
(29.09.2013r.)
1.     Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary do puszek dla ubogich rodzin z naszej parafii. We wrześniu zebrano 875zł. Wydano paczki żywnościowe i 20 wyprawek szkolnych, opłacono w szkole obiady dla jednego dziecka. W dniach 4 i 5 października, Caritas przy współpracy z Bankiem Żywności, przeprowadzą zbiórkę żywności pod hasłem: „Podziel się posiłkiem”. W sklepach: Biedronka przy ul. Rzemieślniczej oraz Stokrotka i PSS Społem na naszym osiedlu. Dary należy składać u dyżurujących wolontariuszy Caritas w sklepie lub do kosza przy ołtarzu. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji.
2.     W najbliższy wtorek wchodzimy w październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godzinie 17.30. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki. 
3.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
4.     Przyjmujemy na wypominki, które będą odprawiane 2,3 i 4 listopada o godz. 16.00. Kartki wspominkowe można nabyć przy wyjściu z kaplicy oraz w kancelarii.
5.     Zjazd Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej, odbędzie się w sobotę, 5 października w Różanymstoku, Mszą Św. o godz. 10.00.
6.     W przyszła niedzielę, 6 października będą zbierane ofiary do puszek ofiarom wojny w Syrii.
7.     W piątek po wieczornej Mszy Św. spotkanie wszystkich członków i sympatyków Ruchu Światło Życie – Oazy.
8.     W tym tygodniu patronujĄ nam:
·        30 IX – Święty Hieronim;
·        1 X – Święta Teresa od Dzieciątka Jezus;
·        4 X – Święty Franciszek z Asyżu;
·        5 X – Święta Faustyna Kowalska;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz