Łączna liczba wyświetleń

sobota, 26 maja 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ (27.05.2018r.)


OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

(27.05.2018r.)

1.     Tajemnicę Trójcy Przenajświętszej możemy poznać tylko dzięki objawieniu Bożemu. Jezus pouczył nas o Ojcu, o sobie i Duchu Świętym oraz o więzi łączącej Boga Trójjedynego. Z wiarą wyznawajmy wiarę za każdym razem, gdy czynimy znak krzyża: w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

2.     W czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. Msze Święte w Boże Ciało będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

3.     Zapraszamy naszych parafian do udziału w procesji ogólnomiejskiej, która wyruszy z Katedry do kościoła Św. Rocha po Mszy Św. o godz. 10.00. Procesja z naszej parafii wyruszy po Mszy Świętej o godz. 9.00 i dołączy do procesji ogólnomiejskiej.

4.     W oktawie Bożego Ciała, od piątku o godz. 17.30 będą odprawiane nieszpory o Najświętszym Sakramencie.

5.     1 czerwca, w piątek przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka, jest to pierwszy piątek miesiąca, również tego dnia rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe.

6.     W ubiegłą niedzielę na budowę Kościoła zebraliśmy 8 970 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7.     Zostały już wymurowane ściany działowe wewnątrz kościoła, a na łukach kaplic na zewnątrz kościoła został położony kolorowy tynk. Koszt tych prac wyniósł 16 500 zł.

8.     W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz