Łączna liczba wyświetleń

sobota, 16 lutego 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
I  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
(17.02.2013r.)  
1.     Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Kończą się właśnie trwające od Środy Popielcowej Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty.
2.     Włączmy się w głębokie przeżycie tego czasu przez intensywniejszą modlitwę osobistą i wspólnotową. Tej drugiej będzie sprzyjał udział   w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki w naszym kościele           o godzinie 16.30 odprawiamy Drogę Krzyżową, a w środy i niedziele    o godzinie 16.30 Gorzkie Żale. Do udziału w tych nabożeństwach zachęcamy wszystkich Parafian: dzieci, młodzież i dorosłych. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.
3.     W tym tygodniu, w piątek, 22 lutego, przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.
4.     Caritas Archidiecezji Białostockiej prowadzi akcję Jałmużna Wielkopostna. Rezygnując w Wielkim Poście z jakiejś przyjemności, złóżmy ofiarę do skarbonki, którą będzie można przekazać na rzecz Caritasu w niedzielę Miłosierdzia Bożego. Skarbonki można nabyć przy wyjściu z kaplicy.
5.     W dniach od 20 lutego do 22 lutego w Kościele Św. Wojciecha odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla nauczycieli i wychowawców. Początek spotkań o godz. 19.15.
6.     W ubiegłą niedzielę na budowę Kościoła zebraliśmy 8600 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
7.     W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na misje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz