Łączna liczba wyświetleń

sobota, 7 kwietnia 2012

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA WIELKANOCNA
 (8.04.2012r.)
1.     Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe                 i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”. SZCZĘŚĆ BOŻE!
2.     Jutro drugi dzień świąt, porządek Mszy Św. niedzielny. Taca będzie przeznaczona na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
3.     W następną niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Przynosimy skarbonki Caritas i składamy je przy ołtarzu. Każdego dnia przed Mszą Św. wieczorną o godz. 17.45 Koronka                do Miłosierdzia Bożego.
4.     W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dzieci pierwszokomunijnych, a we Mszy Św.                  o godz. 12.00 uczestniczą kandydaci do Bierzmowania.
5.     Trwają prace przy budowie naszego Kościoła. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na budowę Kościoła.
6.     76 Ogólnopolska Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 21 i 22 kwietnia. Zapisy w Duszpasterstwie Akademickim przy Katedrze Białostockiej.
7.     Słowa wdzięczności kierujemy do tych wszystkich, którzy przyczynili się aby Liturgia Tryduum Paschalnego i Świąt miała godną oprawę, dziękujemy również tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Grobu Pańskiego i sprzątaniu kaplicy.
8.     Kółka Różańcowe z ul. Tuwima 13, Broniewskiego 6 i 6c złożyły ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego w wysokości 280 zł. Bóg zapłać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz