Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 21 października 2012

Ogłoszenia duszpasterskieOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
 (21.10.2012r.)  

1.     Kościół obchodzi dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W ten sposób chcemy przypomnieć sobie polecenie Jezusa wstępującego do Nieba, by nieść Ewangelię wszystkim ludziom. To polecenie zobowiązuje każdego z nas. Dzisiaj w kościołach w Polsce są prowadzone badania niedzielnych praktyk religijnych.
2.     Dobiega końca miesiąc modlitwy różańcowej. Poczujmy się wewnętrznie zobowiązani do wzięcia udziału w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice różańca świętego.
3.     Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy na wypominki, które będą odprawione 2,3 i 4 listopada                   o godz. 16.00.
4.     Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli    w przygotowaniach i przeżyciu uroczystości wmurowania kamienia węgielnego w naszym nowo budującym się kościele.      Właścicielom restauracji „Trzy po trzy” dziękujemy za przygotowanie posiłku.
5.     W przeżywaniu roku wiary może nam pomóc książka Abp Edwarda Ozorowskiego „Credo- taka jest nasza wiara”. Można ją nabyć przy wyjściu z kaplicy. Cena 12 zł.
6.     W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę naszego kościoła.
7.      22 października, w poniedziałek – wspominamy błogosławionego papieża Jana Pawła II.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz