Łączna liczba wyświetleń

sobota, 3 listopada 2012

Ogłoszenia duszpasterskieOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XXXI  NIEDZIELA ZWYKŁA
 (4.11.2012r.)  
1.     Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary do puszek dla ubogich rodzin z naszej parafii.           W październiku zebrano 1106 zł., wydano 38 paczek żywnościowych i opłacono obiady w szkole dla trojga dzieci.
2.     Listopad to tradycyjnie miesiąc modlitwy za zmarłych.
3.     W środę, 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Katedralnej Nowenna NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia, codziennie      o godz. 18.00
4.     Do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i równoczesne zmówienie modlitwy w intencji zmarłych.
5.     W piątek, 9 listopada obchodzimy rocznicę poświęcenia bazyliki na Lateranie, czyli kościoła katedralnego papieża, dlatego też bazylika ta nazywana jest „matką wszystkich kościołów”. Pamiętajmy tego dnia o modlitwie za papieża i cały Kościół.
6.     W przyszłą niedzielę, we Mszy Św. o godz. 12.00 biorą udział kandydaci do Bierzmowania. Po Mszy Św. konferencja, również  w następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na kościół prześladowany.
7.     W zakrystii można nabyć listopadowy numer „Drogi Miłosierdzia” oraz  książkę Ks. Abpa E. Ozorowskiego: „Credo – taka jest nasza wiara” w cenie 12 zł.
8.     W ubiegła niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 9800 zł. i 25$, Bóg zapłać za złożone ofiary.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz