Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 11 listopada 2012

OgłoszeniaOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA
 (11.11.2012r.)  
1.     Chwaląc ubogą wdowę, Jezus powiedział nam, że dzielić się trzeba zawsze tym, co się ma, gdy inny człowiek jest w potrzebie lub gdy cel jest ważny. Pamiętajmy o tym – zwłaszcza w kontekście tego, że niedziela dzisiejsza jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Świętych są zbierane ofiary             do puszek na ten cel.
2.     Dziś, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy za Polskę niepodległą polegli, ale też i o tych, którzy w trudzie budowali i budują jej niepodległy byt.
3.     W przeżywaniu Roku Wiary może nam pomóc  książka Ks. Abpa E. Ozorowskiego: „Credo – taka jest nasza wiara” , można ją nabyć w zakrystii w cenie 12 zł.
4.     W piątek, 16 listopada Uroczystość N.M.P. Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia, głównej patronki naszej Archidiecezji, Msze Św.      w naszym Kościele o godz. 7.00 i 17.00.
5.     W przyszłą niedzielę we Mszy Św. o godz. 10.30 uczestniczą dzieci klas II SP, przygotowujące się do I Komunii Św., podczas Mszy Św. odbędzie się poświęcenie modlitewników. Również       w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę naszego Kościoła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz