Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 19 czerwca 2012

Ogłoszenia


JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
17 czerwca 2012
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.     Komunikat o pielgrzymce.
2.     Umiejętność czekania razem z Panem aż do czasu żniwa to, jak usłyszeliśmy dzisiaj, wyraz chrześcijańskiej cierpliwości. Jest to postawa trudna, ale taka jest natura królestwa Bożego, które wzrasta niewidocznie i dojrzewa powoli. Zaufajmy Bogu, bo On wie, co czyni.
3.     Trwa czerwiec – miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabożeństwa czerwcowe o godzinie 1740 . Uczestnicząc w nich, modląc się wspólnie słowami litanii do Serca Pana Jezusa, powiększajmy chwałę Bożą.
4.     W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, obchodzić będziemy uroczystość narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Jest on jedynym świętym oprócz Matki Bożej, którego narodzenie wspomina się w liturgii Kościoła. Wynika to z jego ogromnego znaczenia jako poprzednika Mesjasza.
5.     Zapraszamy naszych parafian po Mszy Św. na teren budowy kościoła, by zobaczyć, ile już zbudowaliśmy. Można tam wyjść bocznym wyjściem.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
·        w czwartek, 21 czerwca – święty Alojzy Gonzaga, jezuita, oddany całym sercem posłudze chorym. Polecajmy mu w modlitwie ludzi chorych i cierpiących.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz