Łączna liczba wyświetleń

sobota, 2 marca 2013

Ogłoszenia DuszpasterskieOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
III  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
(3.03.2013r.)  
1.     Załącznik.
2.     Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary do puszek dla ubogich rodzin z naszej parafii. W lutym zebrano 701zł., wydano 45 paczek żywnościowych, opłacono obiady w szkole dla trojga dzieci. Trwa akcja Jałmużna Wielkopostna, dary można składać do kosza przy ołtarzu.
3.     Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 16.30, a Gorzkie Żale w środy i niedziele o godz. 16.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
4.     Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w marcu, odbędzie się            17 marca o godz. 12.00. Obecność obowiązkowa.
5.     Jutro, 4 marca, w liturgii czcimy Świętego Kazimierza. Pamiętajmy        w modlitwach o solenizantach.
6.     W piątek, 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach.
7.     Zakończyliśmy prace przy wznoszeniu filarów wewnątrz Kościoła. Rozpoczniemy prace przy wznoszeniu tylnej ściany i obłożymy ją klinkierem. Koszt tej inwestycji to 110.000.00 zł. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalszą budowę naszego Kościoła.
8.     Przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, można je składać do skarbony.
9.     W zakrystii można nabyć marcowy numer „Drogi Miłosierdzia”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz