Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 31 marca 2013

OgłoszeniaOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA WIELKANOCNA
(31.03.2013r.)  
1.     Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim drogim Parafianom i Miłym Gościom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”. Szczęść Boże!
2.     Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Porządek Mszy Św -niedzielny, taca będzie przeznaczona na KUL i Centrum Kształcenia Laikatu. Od jutra po zmianie czasu na letni, Msze Św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00. Kancelaria popołudniu będzie czynna od godz.16.30 do 17.30.
3.     W ramach świątecznego popołudniowego wypoczynku, może przechadzki czy przejażdżki, pamiętajmy także o chwili modlitwy przy grobach naszych najbliższych, którzy przez chrzest zostali włączeni w Chrystusa i teraz oczekują na pełny udział w Jego zmartwychwstaniu.
4.     We wtorek, 2 kwietnia, przypada 8. rocznica śmierci Błogosławionego Jana Pawła II. Przez jego wstawiennictwo możemy prosić Boga o potrzebne dla nas łaski. On przez długie lata swojego pontyfikatu własnym przykładem uczył nas, jak naprawdę być solą dla ziemi. Starajmy się go w tym naśladować!
5.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
6.     Przyszła niedziela, druga niedziela Wielkanocy, będzie uroczystą Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Tego dnia jest organizowana I Piesza Pielgrzymka do sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Nasza parafia może dołączyć o godz. 12.50 przy rondzie Reagana (przy hotelu Turkus).
7.     Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy przyczynili się aby liturgia Triduum Paschalnego i Świąt miała godną oprawę, dziękujemy również tym którzy pomogli w przygotowaniu Grobu Pańskiego i sprzątaniu kaplicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz