Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 16 grudnia 2012

Ogłoszenia parafialneOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
III  NIEDZIELA ADWENTU
(16.12.2012r.)  
1.     To już połowa Adwentu. Od jutra, wkroczymy w okres bezpośredniego przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Przypatrzmy się, jak przeżywamy ten święty czas. Może to właściwy moment na korektę naszego postępowania, na pojednanie się z Bogiem i bliźnimi poprzez szczerą spowiedź. Kościół przychodzi z pomocą jako szafarz Bożego miłosierdzia oraz poprzez piękno i bogactwo adwentowej liturgii. Pamiętajmy, że nasza życiowa droga wiedzie ku ostatecznemu spotkaniu z Bogiem – Sprawiedliwym Sędzią.
2.     Caritas rozprowadza świece pod hasłem: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz płytę CD z kolędami w wykonaniu białostockich scholi, można je nabyć przy wyjściu z kaplicy. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie kolonii letnich dzieci z ubogich rodzin z naszej parafii.
3.     Przy wyjściu z kaplicy można zaopatrywać się w poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na budowę naszego kościoła. W tygodniu opłatki można nabywać w kancelarii w godzinach urzędowania. Nikt nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków po domach.
4.     Akademickie Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 16, 17, i 18 grudnia codziennie o godz. 19.30 w kościele N.M.P. Matki Kościoła przy ul. Pogodnej.
5.     22 grudnia, w sobotę w naszej parafii odbędą się jednodniowe rekolekcje. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00 i 17.00. Zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty.
6.     Spotkanie opłatkowe Straży Honorowej Serca Pana Jezusa i wspólnoty Krwi Chrystusa, odbędzie się 23 grudnia, w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00.
7.     Kółko Różańcowe z ul. Broniewskiego 13, złożyło ofiarę w wysokości 600 zł. na budowę Kościoła. Bóg zapłać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz