Łączna liczba wyświetleń

sobota, 8 grudnia 2012

OgłoszeniaOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
II  NIEDZIELA ADWENTU
(9.12.2012r.)  
1.     Dziś druga niedziela Adwentu. Niech ten święty czas mobilizuje każdego do duchowej odnowy i zacieśniania więzi z Bogiem. Przygotowujemy się na spotkanie z Panem, który przyjmuje na siebie nasze człowieczeństwo po to, aby je przemienić, uświęcić. Nie pozwólmy, aby religijny charakter Adwentu zagłuszyły nachalne reklamy i przedświąteczna bieganina między regałami w marketach. Po Mszach Świętych są zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na wschodzie.
2.     Zachęcam do licznego udziału w  roratach, odprawianych w naszym kościele w dni powszednie o godz. 7.00.
3.     Caritas rozprowadza świece pod hasłem: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz płytę CD z kolędami w wykonaniu białostockich scholi, można je nabyć przy wyjściu z kaplicy. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie kolonii letnich dzieci z ubogich rodzin z naszej parafii. W dniach   7 i 8 grudnia 2012, Caritas przy współpracy z Bankiem Żywności przeprowadził zbiórkę żywności. Zebrano ………………... kg żywności. Zebrana żywność będzie wydawana w paczkach świątecznych i comiesięcznych. Bóg zapłać za wsparcie tej akcji. Parafialny Zespół Caritas zaprasza podopiecznych z dziećmi, w przyszłą niedzielę, 16 grudnia, na godz. 12.00 na Mszę Świętą. Po Mszy Św. będą wydawane w naszej  kaplicy paczki.
4.     Przy wyjściu z kaplicy można zaopatrywać się w poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na budowę naszego kościoła. W tygodniu opłatki można nabywać w kancelarii w godzinach urzędowania. Nikt nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków po domach.
5.     W sobotę, 15 grudnia, od godz. 9.00 odbędą się w naszej parafii odwiedziny chorych. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
6.     W przyszłą niedzielę, we Mszy Św. o godz. 10.00 biorą udział dzieci klas II SP przygotowujące się do I Komunii Św. W czasie Mszy Św. będą poświęcone medaliki. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę naszego kościoła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz