Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 23 czerwca 2013

Ogłoszenia duszpasterskieOGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
(23.06.2013r.)
1.     Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem miłości Boga i bliźniego. 
2.     Dzisiaj obchodzimy też Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
3.     W jutrzejszy poniedziałek, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.
4.     W piątek, 28 czerwca dzieci i młodzież będą przeżywać zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zapraszamy do Kościoła wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę Św. na godz. 8.00.
5.     Zaś w przyszłą sobotę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoimi modlitwami obejmijmy również papieża Franciszka – Piotra naszych czasów. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Taca tego dnia będzie przeznaczona tradycyjnie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
6.     W ubiegłą niedzielę, na budowę kościoła zebraliśmy 9200 zł i 140$. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz