Łączna liczba wyświetleń

sobota, 8 marca 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (9.03.2014r.)OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
(9.03.2014r.)
1.     Fioletowy kolor szat liturgicznych wskazuje nam na to, że rozpoczęliśmy nowy okres roku liturgicznego, jakim jest Wielki Post. Jest to czas pokuty i przemiany własnego życia. Zwłaszcza w pierwszej części tego okresu, tj. do piątej niedzieli Wielkiego Postu, jesteśmy zachęcani do tego, by szczególnie skupić się na nawróceniu, zmianie naszego postępowania. Dobrze by było również znaleźć czas na wartościową lekturę, pomagającą nam w pogłębieniu naszej wiary, na medytację słowa Bożego, czytanie Pisma Świętego.
2.     Dzisiaj po Mszach Św. są zbierane ofiary do puszek dla poszkodowanych na Ukrainie.
3.     W okresie Wielkiego Postu w naszym kościele są odprawiane nabożeństwa: Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.30, a w środy i w niedzielę o godz. 16.30, Gorzkie Żale.
4.      W następną niedzielę, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na budowę naszego kościoła, a po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek na misje.
5.      Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu „Cristiada”, która odbędzie się dzisiaj 9 marca 2014 r. w kinie TON w Białymstoku o godz. 15.00, wstęp wolny oraz na projekcję filmu „Największy z Cudów”, która odbędzie się również w kinie TON w niedzielę 16 marca br. o godz. 12.00, 14.00 i 16.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz